Skip to navigation

Cookies Notice

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności.

Contact Info

Usługi stolarskie w Białej Podlaskiej

Stolarnia w Białej Podlaskiej to kontynuacja naszej kompleksowej oferty. Komunalnik jako przedsiębiorstwo wielobranżowe w swojej ofercie posiada wyroby:

  • z drewna które powstają w przyzakładowej Stolarni
  • z kamienia - znani jako zakład kamieniarski Dolomit

Jako jedyni w regionie jesteśmy gotowi podjąć się kompleksowej realizacji łącząc stylowy kamień ze szlachetnym drewnem. Ponad to jesteśmy nie zależni od podwykonawców i samowystarczalni. To pozwala nam na kompleksową realizację zamówień, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Produkujemy meble na wymiar

Przykładowe nasze realizacje

Projektujemy i wizualizujemy

Co obejmują usługi stolarskie w naszej firmie?

Usługi stolarskie w Białej Podlaskiej obejmują szereg działań związanych z obróbką drewna i produkcją wyrobów drewnianych. Mogą to być m.in.: projektowanie i produkcja mebli, drzwi, okien, schodów, tarasów, altan, zabudów wnęk i regałów. Oferta jest stale poszerzana, aby móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dużym plusem naszej stolarni jest to, że zawsze oddajemy klientowi wyroby z drewna, które są zgodne z projektem, trzymają wymiar, są wykonane z odpowiedniej jakości drewna.

Dlaczego warto zamówić meble w stolarni?

Zamawianie mebli w stolarni może być korzystne z wielu powodów. Po pierwsze, meble produkowane przez stolarzy są zazwyczaj wyjątkowo solidne i trwałe, co przekłada się na ich długą żywotność. Wykorzystywane do produkcji materiały są zwykle wysokiej jakości, co wpływa na estetykę i funkcjonalność mebli.

Po drugie, zamawiając meble w stolarni, mamy możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb i preferencji. Możemy wybrać wymiar, kształt, kolor i rodzaj drewna, co pozwala na uzyskanie mebli idealnie dopasowanych do wnętrza i naszych oczekiwań.

Po trzecie, stolarnie oferują zazwyczaj wyższy poziom personalizacji i indywidualnego podejścia do klienta, niż duże sieci meblarskie. Stolarz jest w stanie poradzić i pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, doradzić co do stylu i funkcjonalności mebli oraz wziąć pod uwagę ewentualne ograniczenia, które wynikają między innymi ze specyfikacji pomieszczenia.

Oferujemy również różnorodne usługi kamieniarskie, w ramach których wykonujemy także nagrobki w Białej Podlaskiej.

PRACOWNIA MEBLARSKA

Updated on 2023-04-17T11:23:28+02:00, by admin.