Skip to navigation

Cookies Notice

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności.

Contact Info

Nagrobki w Białej Podlaskiej

W naszej ofercie powiązanej z nagrobkami znajdą państwo m. in. :

różne wzory, gotowe i pod zamówienie klienta

Rzeźby i krzyże granitowe

Rzeźby i krzyże granitowe

Liternictwo

Liternictwo

granitowe i z różnego rodzaju kostek brukowych oraz żywicznych
wazony, misy, ławeczki, krzyże metalowe, aplikacje, lampiony, fotokryształ, fotoporcelana

Naszą specjalnością są nagrobki granitowe w Białej Podlaskiej. Posiadamy bardzo duży wybór projektów różniących się wzornictwem, kształtami oraz detalami wykończeń. Wykonujemy zarówno nagrobki pojedyncze, jak i podwójne. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu wykonywane nagrobki charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, dokładnością, są zgodne z tym, co oczekuje zamawiający. Dużym plusem naszych nagrobków jest to, że są wykonane z granitu, który nie tylko zapewnia maksymalną estetykę w każdych warunkach atmosferycznych, ale jest również na nie odporny. Dzięki temu nagrobek przez wiele lat zachowa estetyczny wygląd, a kamień nie zmieni swoich oryginalnych właściwości.

Nagrobki, a granit. Czy rodzaj kamienia ma duże znaczenie?

Wybór odpowiedniego kamienia na nagrobek ma zasadnicze znaczenie, gdyż to właśnie rodzaj materiału decyduj o tym, jaka będzie trwałość nagrobka. Granit to klasyczne rozwiązanie w kamieniarstwie nagrobkowym. Ta niemal niezniszczalna skała dobrze się prezentuje, daje duże możliwości obróbki i wyróżnia się właściwościami, których nie mają inne materiały (wyjątkowa odporność na czynniki atmosferyczne oraz ścieranie). Nagrobki granitowe zachowują swój pierwotny wygląd i elegancko się prezentują nawet po wielu latach. Inne rodzaje materiałów mogą okazać się mniej trwałe, zwłaszcza w naszych warunkach pogodowych.

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości nagrobek?

Dobrze wykonany nagrobek to nie tylko upamiętnienie zmarłego, ale również hołd dla jego pamięci. Inwestycja w solidny i estetyczny nagrobek pozwala na utrzymanie dobrego stanu grobu przez wiele lat. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego będzie wykonany nagrobek – powinien być odporny na warunki atmosferyczne i łatwy do utrzymania w czystości. Dzięki temu będzie można cieszyć się pięknym wyglądem grobu przez długi czas.

Ponadto, staranne wykonanie nagrobka i jego estetyka wpłyną pozytywnie na atmosferę miejsca spoczynku zmarłego, co ma duże znaczenie dla rodzin i przyjaciół. Wreszcie, solidny i estetyczny nagrobek to również sposób na wyrażenie szacunku i pamięci dla zmarłego, co jest ważne dla wielu ludzi. Inwestycja w dobry jakościowo nagrobek to sposób na uczczenie pamięci bliskiej osoby i zapewnienie jej godnego miejsca spoczynku.

Oferujemy kamieniarstwo budowlane i nagrobkowe, dzięki czemu nasze usługi są kompleksowe.

Brąz królewski

Kuru Gray

Tołkowski

Biały piękny

Impala marikana

Olive green - kreska

Skalisty

Jack black

Żbik

Impala blue

Kuppam green

Baltic green

Bengal

Orion

Galaxy

Viscount white

Polar aglogranit

Padang dark płomień

Light grey płomień

Brąz królewski płomień

Nagrobki w Białej Podlaskiej

Updated on 2023-04-17T11:28:47+02:00, by admin.