Skip to navigation

Cookies Notice

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności.

Contact Info

Warsztat samochodowy Biała Podlaska

Auto Serwis

Nasz warsztat samochodowy obsługuje klientów z Białej Podlaskiej oraz z okolicznych miejscowości. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm, które posiadają flotę samochodową. Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych jak i dostawczych. Dzięki temu każdy klient ma możliwość załatwienia wszystkich spraw w jednym miejscu. Naszymi atutami są:

 • wykwalifikowani mechanicy samochodowi,
 • nowoczesny sprzęt,
 • duża ilość części zamiennych,
 • fachowa obsługa,
 • konkurencyjne ceny,
 • trafność diagnostyki,
 • skuteczność naprawy,
 • korzystne ceny.

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie mechaniki pojazdowej i elektryki. Wykonujemy między innymi: wymianę oleju i filtrów, naprawę układu kierowniczego, układu wydechowego, układu hamulcowego, zawieszenia, diagnostykę komputerowa, wymianę rozrządu, wymianę sprzęgła. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu wykonujemy naprawy bieżące. Zajmujemy się również elektromechaniką i wulkanizacją.

auto

Warsztat samochodowy. Dlaczego warto regularnie korzystać z jego usług?

Korzystanie z usług warsztatu samochodowego w Białej Podlaskiej ma wiele zalet, które mogą przyczynić się do dłuższej i bezpieczniejszej eksploatacji pojazdu. Oto kilka powodów, dlaczego warto regularnie korzystać z usług warsztatu samochodowego:

 • bezpieczeństwo - regularne przeglądy i naprawy w warsztacie mogą zapobiec awariom i nieprawidłowemu działaniu podzespołów, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy,
 • oszczędność czasu i pieniędzy - regularne przeglądy i naprawy w warsztacie samochodowym mogą pomóc wykryć problemy na wczesnym etapie, co może pomóc w uniknięciu kosztownych napraw w przyszłości. Dzięki temu właściciele samochodów mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, unikając większych problemów,
 • poprawa wydajności i oszczędność paliwa - regularne serwisowanie samochodu w warsztacie może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania wszystkich układów. To przełoży się na oszczędność paliwa, którego cena jest dość wysoka,
 • wyższy komfort jazdy – nie da się ukryć, że jazda samochodem, który jest w pełni sprawny, sprawia więcej radości. Możemy skupić się na prowadzeniu samochodu i nie przejmować się tym, że coś nie funkcjonuje prawidłowo,
 • możliwość swobodnego podróżowania – wiele osób decyduje się na to, aby podróżować samochodem (również poza granicę kraju). Przed wyjazdem na wakacje warto dokładnie sprawdzić, w jakim stanie technicznym jest nasz samochód. Gdy będziemy pewni tego, że wszystko działa, nie będziemy musieli chociażby szukać lokalnych serwisów samochodowych.

Wulkanizacja. Jaki zakres usług obejmuje?

Zajmujemy się wulkanizacją. Nasz warsztat w Białej Podlaskiej posiada odpowiednie wyposażenie, dzięki któremu wulkanizatorzy mogą sprawnie realizować powierzone im zadania. Wulkanizacja to usługi związane z naprawą i konserwacją opon samochodowych. Zakres usług obejmuje m.in. wymianę opon, balansowanie, ustawianie zbieżności kół, naprawę przebitek, a także sprzedaż opon i felg. Wulkanizacja może również oferować przechowywanie opon klientów oraz doradztwo w zakresie doboru opon odpowiadających potrzebom danego pojazdu i stylowi jazdy.

Warto postawić na zakład wulkanizacyjny, który przede wszystkim ma doświadczenie oraz zatrudnia specjalistów, którzy mają wiedzę, posiadają umiejętności diagnostyczne, potrafią sprawnie posługiwać się sprzętem, który jest niezbędny do świadczenia usług.

Rozszerzeniem naszej oferty są usługi stolarskie w Białej Podlaskiej.

20170828_114819
20170828_114929
autoserwis
autoserwis
20170830_101952
20170901_133646
20170901_133659
20170830_102003
20170830_102108
galery-4-big
20170807_202921
galery-5-big

SKONTAKTUJ SIĘ BEZPOŚRENIO Z SERWISEM

 
Auto serwis czynny:
 
Pn - Pt    7:00 - 17:00
Sb           8:00 - 13:00
 
Więcej informacji i zapytań pod numerem telefonu :
 
506 038 362
83 344 22 33

Warsztat samochodowy Biała Podlaska

Updated on 2023-06-05T11:13:29+02:00, by admin.