Skip to navigation

Cookies Notice

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności.

Contact Info

 biuro@komunalnik.pl    (83) 343-46-91    

Ekspresowe przesyłki kwiatowe

Regulamin kwiaciarni
“Pod Storczykiem”

 1. Dostawę przesyłek kwiatowych realizujemy na terenie gminy Biała Podlaska, w dniach i godzinach pracy Kwiaciarni „Pod Storczykiem”.
 2. Zamówienia dokonane przez Internet, telefonicznie lub mailowo są wiążące.
 3. Kwiaciarnia ,,Pod Storczykiem" nie ponosi odpowiedzialności za przesyłki kwiatowe, których opóźnienie lub brak realizacji nastąpił z winy zamawiającego (min. podanie błędnego adresu dostawy, nieuregulowanie należności za usługę).
 4. Zamówienia są realizowane po dokonaniu płatności (przelew internetowy) i weryfikacji danych. Zamówienia nieopłacone i niezweryfikowane nie są przekazywane do realizacji.
 5. Zamówienia złożone po godzinie 17:00 (poniedziałek-piątek) lub 15:00 (sobota) są weryfikowane i przekazywane do realizacji następnego dnia roboczego kwiaciarni.
 6. Zamówienia z realizacją w tym samym dniu przyjmowane są do godziny 14:00 (poniedziałek-piątek) lub do godziny 12:00 (sobota).
 7. Potwierdzenie zamówienia przesyłki kwiatowej wysyłane jest na podany przez Nadawcę adres e-mail.
 8. Kwiaciarnia zastrzega sobie możliwość wstrzymania lub anulowania zamówienia w przypadku zaistnienia okoliczności czasowo lub zupełnie uniemożliwiających realizację zamówienia.
 9. W przypadku kiedy odbiorcą zamówionej przez nadawcę przesyłki kwiatowej jest pracownik: szpitala, hotelu, dużej firmy, placówki bankowej lub gość hotelowy, lub pacjent wykonawca może nie być w stanie dostarczyć jej do rąk własnych, dlatego dopuszcza doręczenie do recepcji lub sekretariatu i uznanie tego faktu jako doręczenie do rąk własnych. W przypadku dostawy do miejsca zamieszkania i nieobecności wyznaczonego przez zamawiającego odbiorcy, przesyłkę może odebrać inna osoba w jej imieniu.
 10. W przypadku dostawy przesyłek kwiatowych na uroczystości (m.in. ślub, pogrzeb), nie możemy zagwarantować dostawy do osoby wskazanej w zamówieniu. Przesyłka może zostać przekazana obsłudze uroczystości. W przypadku dostawy kwiatów do kościoła lub na cmentarz, nie potwierdzamy pisemnie dostawy.
 11. Jeżeli w wyznaczonym przez nadawcę czasie doręczenia przesyłki kwiatowej, odbiorca nie będzie obecny pod wskazanym w zamówieniu adresem, nasz kurier pozostawi wiadomość, w której podana będzie informacja o przesyłce oraz adresie kwiaciarni. W sytuacji podania przez Nadawcę numeru telefonicznego do odbiorcy przesyłki kwiatowej, kurier będzie kontaktował się z odbiorcą przesyłki na podany numer. Jeżeli w terminie dwóch dni roboczych odbiorca nie skontaktuje się z kwiaciarnią, przesyłka zostanie anulowana. W przypadku, gdy nadawca przesyłki będzie chciał przesłać bukiet ponownie musi powtórnie złożyć i w pełni opłacić zamówienie.
 12. Kwiaciarnia informuje nadawcę przesyłki kwiatowej o fakcie dostarczenia jej do odbiorcy po otrzymaniu maila z pytaniem o potwierdzenie. Z Nadawcą przesyłki kwiatowej kontaktujemy się tylko w sytuacji problemów z dostawą przesyłki kwiatowej do Odbiorcy.
 13. Odbiorca otrzyma przesyłkę anonimowo lub uzyska informacje o nadawcy z dołączonego bileciku. Wszystkie dane odbiorcy i nadawcy, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 1000 ze zmianami) są chronione. Nadawca wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu złożenia zamówienia, jego realizacji oraz potwierdzenia zamówienia.
 14. Reklamacja może być złożona telefonicznie, mailem lub osobiście w Kwiaciarni.

telefon:
533 733 657

e-mail:
biuro@komunalnik.pl

adres:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Komunalnik” Sp. z o. o.
ul. Al. Jana Pawła II 33, 21-500 Biała Podlaska
z dopiskiem: Kwiaciarnia ,,Pod storczykiem"

 

Regulamin wchodzi w życie w dniu: 15.07.2019r

Ekspresowe przesyłki kwiatowe

Updated on 2021-08-17T13:42:10+02:00, by admin.