Skip to navigation

Cookies Notice

Strona używa ciasteczek. Pozostając na niej wyrażasz na to zgodę. Więcej informacji na stronie Polityka prywatności.

Contact Info

autoserwis

NOWOCZESNY AUTOSERWIS

W styczniu 2017 roku Spółka złożyła wniosek w Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie na remont budynków zgodnie z projektem.  Środki  pieniężne na dofinansowanie projektu pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 5 : Efektywność Energetyczna i Gospodarka Niskoemisyjna. Działanie 5.1. pt. „Termomodernizacja budynków  usługowo-handlowego, usługowego oraz  kotłowni     z częścią socjalną” . Wniosek przeszedł ocenę pozytywną i 27 października 2017 roku została podpisana Umowa na dofinansowanie projektu, którego  realizacja rozpoczęła się wiosną br. a ostatnie prace dobiegły końca z początkiem września br.

Dzięki temu niedawno powstały auto serwis zyskał kolejne miejsca z przeznaczeniem na auta osobowe oraz busy z dwoma stanowiskami do diagnostyki oraz bieżących napraw.

Wspólnie ze stacją paliw oraz myjnią stanowi to całościowy kompleks, oferujący klientom coraz większą i bardziej atrakcyjną gamę usług. Realizacja projektu przyczyni się do zwiększenia efektywności energetycznej a tym samym da wymierne oszczędności finansowe Spółce, co umożliwi podjęcie dalszych działań inwestycyjnych.

 

Więcej informacji w zakładce AUTOSERWIS